Ricoh posiluje evropské pozice

Loňská akvizice firem IMPROMAT CZ a IMPROMAT SLOV společností RICOH Europe je již historií, aktuální zprávou je členství firmy ve Svazu polygrafických podnikatelů.

Firmy IMPROMAT CZ spol. s r. o. a IMPROMAT SLOV, spol. s r. o. byly výhradními distributory digitální kancelářské techniky v ČR a SR. Investice do převzetí obou firem odráží dlouhodobou vizi společnosti RICOH k dalšímu posílení odbornosti pro své klienty a samozřejmě i předpoklady k dalšímu růstu hlavního obchodu v oblasti digitálních tiskových strojů. Zákazníci v těchto dvou zemích z akvizice nyní profitují díky přímému přístupu k širokému portfoliu produktů a služeb značky RICOH.

O společnosti RICOH
RICOH je světová technologická společnost specializující se na řešení produkčního tisku, systémy pro správu dokumentů, kancelářská tisková zařízení a IT služby. Sídlo společnosti je v Tokiu, skupina RICOH operuje ve 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce 2015 vykázala skupina celosvětový odbyt v hodnotě 18,5 miliardy USD. Většina výnosů společnosti pochází z prodeje produktů, řešení a služeb, které zlepšují interakci lidí a informací.