Seminář Registr smluv a příspěvkové organizace

Datum konání semináře je 31. 05. 2016, začátek v 9:30. Místo konání – Kongresové centrum Vavruška, Palác Charitas, Karlovo náměstí 5, Praha 2. Účastnický poplatek: 490 Kč

Zákonem o registru smluv přichází nová povinnost pro kraje a některá města a obce, včetně pro jimi zřizované, tj. příspěvkové organizace. Jak naplnit tuto povinnost, jak prakticky zveřejňovat smlouvy? Které smlouvy spadají pod tuto novou povinnost a jaké jsou následky nedodržení této povinnosti? Odpovědi na tyto i jiné otázky a další podrobnosti nabízí seminář za účasti odborníků z Ministerstva vnitra ČR a Svazu měst a obcí ČR. Součástí semináře je i přehled novinek a problémů příspěvkových organizací v oblastech odpisů, daně z příjmu, daně z přidané hodnoty či účetnictví. Program semináře Registr smluv a příspěvkové organizace je v příloze PDF.

Program-konference