Mezinárodní konference: Co nového (nejen) v ofsetu

Společnost tisku, z.s. při ČS VTS Praha, ve spolupráci se Svazem polygrafických podnikatelů připravují pro pracovníky v polygrafii mezinárodní konferenci „Co nového nejen v ofsetu“.

Společnost tisku a SPP chtějí touto akcí obnovit tradici PrintFóra s novým obsahem a v novém prostředí. Konference se bude konat 17. 5. – 18. 5. 2017 v Hotelu Floret v Průhonicích.

Pro všechny polygrafy, obaláře či výrobce papíru a lepenky, které zajímají novinky a trendy, bude připraven celodenní odborný program. Významné firmy oboru odprezentují stav polygrafie v roce 2017. Pro účastníky konference bude po skončení odborné části připraven kulturní program s návštěvou krásného průhonického zámku a kvetoucího parku. Večer se mohou účastníci těšit na dobré jídlo a pití v příjemné prostředí, firmy a společnosti pak na výměnu poznatků, plodné diskuze a přátelská setkání.