Open house HP Indigo 10 000

Společnosti GZ media a.s., DataLine Technology, a.s. a HP Inc Czech Republic s.r.o., uspořádaly tuto akci při příležtosti instalace prvního digitálního tiskového stroje HP Indigo formátu B2 v ČR.

Open house se konal ve středu 13. dubna 2016 v sídle firmy GZ Media v Loděnici u Berouna a byl rozdělen do dvou bloků. Dopolední část byla určena pro novináře a média, odpolední program byl zaměřen na zástupce firem, podnikatele a další odbornou veřejnost.

Program odstartovala prezentace GZ Media – v úvodním slovu představil svou firmu a její portfolio Michal Štěrba, generální ředitel GZ media a.s. Následoval příspěvek DataLine Technology – o prodejní a servisní strategii promluvili Jan Bednář, ředitel DataLine Technology, a.s. a obchodní ředitel Martin Bělík. Tuto část programu zakončilo promítání video ukázek s produkty HP a anglická prezentace firmy Hewlett-Packard Company – o vývoji technologie HP Indigo i přípravě největší expozice na letošním ročníku polygrafického velerhu drupa s 52 tiskovými systémy dané značky promluvil Tamir Hativa, Product Manaager izraelské centrály pro oblast EMEA.

Následovala stěžejní část akce Open house, ukázka tiskového systému HP Indigo 10 000 v praktickém provozu, představení bylo v režii manažerů firmy DataLine. Doprovázela jej odborná diskuze o jednotlivých technologických celcích v tomto stroji i možnostech upgradu nově vyvinutých hardwarových komponent či modulů softwarového řešení. Dopolední část, určená pro zástupce odborného tisku a další média, byla zakončena tiskovou konferencí se zajímavou a tematicky bohatou diskuzí.