Ohlédnutí za veletrhem Reklama Polygraf 2016

Veletrh Reklama Polygraf uzavřel své brány a 23. ročník stěžejní výstavy reklamních a polygrafických oborů v ČR je minulostí.

Odborný mezinárodní veletrh reklamy, médií, polygrafie a obalů Reklama Polygraf se konal na výstavišti PVA Expo Praha Letňany a po tři dny, od 10. do 12. května 2016, hostil stovky vystavujících firem. Kromě expozic významných světových výrobců strojů a stánků společností ze segmentu služeb v daných oborech, byl profesionální věřejnosti určen bohatý doprovodný program a tradiční odborné soutěže, např. Kalendář 2016, Duhový paprsek či Hvězda 3D reklamy. Na jednotlivé návštěvníky pak byla cílena Velká střelecká soutěž dvouměsíčníku Font.

Svaz polygrafických podnikatelů byl partnerem řady aktivit 23. ročníku tradičního veletrhu a prezident SPP, pan Zdeněk Sobota, tak 11. 5. 2016 předával ceny tvůrcům vítězných polygrafických realizací, které z desítek přihlášených vybrala odborná porota.