Nový člen SPP – společnost MailStep a.s.

Novým členem Svazu polygrafických podnikatelů je společnost MailStep a.s., která má přes dvě desítky let zkušeností v oboru a aktuálně expanduje i do světa internetu.

Společnost MailStep a.s., která už přes dvě desetiletí poskytuje servis vydavatelským domům a dalším subjektům v oboru, je od 1. července 2016 členem Svazu polygrafických podnikatelů. Hlavním segmentem podnikání jsou komplexní služby v oblasti direct marketingu.

SPP_MailStep_1

Jádrem podnikání společnosti jsou nabídky balení a kompletace tiskovin pro přední vydavatele periodického tisku a významné tuzemské tiskárny. Součástí portfolia je také balení a kompletace nabídkových katalogů. Firma navíc nedávno odstartovala zcela nový byznys v oblasti IT s logistickými službami pro internetové obchody.