drupa 2020

   |   

Upozorňujeme vás na uzávěrku přihlášek na veletrh tiskových médií drupa 2020, která je stanovena k termínu 31.10.2018. Veletrh se bude konat po 4 letech na výstavišti v Düsseldorfu v době od 16.6. do 26.6.2020. Více informací zde. Registrace

Papír pro recyklaci 2018

   |   

Asociace českého papírenského průmyslu (ACPP), člen Svazu průmyslu a dopravy (SP ČR), ve spolupráci se Zväzom celulózo-papierenského priemyslu na Slovensku (ZCPP) pořádá dne 18. 9. 2018 v Hotelu Kurdějov nedelako města Hustopeče odborný seminář s názvem Recyklace a trh papíru pro recyklaci v České republice a na Slovensku 2018.

PackSummit 2018: BEZ PROHLÁŠENÍ NEZABALÍŠ 

   |   

Písemné prohlášení je dokumentem vztahující se k obalu, současně je dokumentem propojujícím výrobce potraviny a výrobce obalu. Je povinností výrobce obalu určeného pro potraviny prohlášení vydat a na straně druhé je povinností výrobce potraviny užít pouze takový obal, ke kterému má příslušné prohlášení. Tečka, dalo by se říci.

VELETRH REKLAMA POLYGRAF SLAVÍ ČTVRTSTOLETÍ!

   |   

Od 29. do 31. 5. v PVA EXPO PRAHA objevíte, co právě hýbe světem reklamy a tisku. Moderní a atraktivní expozice firem z oboru reklamní komunikace a využití tisku představí veletrh REKLAMA POLYGRAF, který letos slaví úctyhodných 25 let od svého vzniku! Souběžně se bude konat také 2. ročník veletrhu obalových inovací a technologií OBALY.