Pozvánka na konferenci platformy polygrafie

projektu „Společným postupem sociálních partnerů k přípravě odvětví na změny důchodového systému – etapa II“

Vážené členky a vážení členové Svazu polygrafických podnikatelů,

dovolujeme si Vás pozvat na Konferenci platformy polygrafie, jejíž partnerem je Svaz polygrafických podnikatelů.

Konference se bude konat dne 10. října 2018 v Praze , na adrese PVA Expo Letňany, Beranových 667, Praha 9.

Jedná se o půldenní akci, která svým rozsahem navazuje na tradici „Malého Printfora“.

Registrace účastníků je od 9.30 hodin, zahájení konference je v 10.00 hodin, plánovaný konec konference je ve 14.00 hodin.

Bezplatné parkování je pro účastníky zajištěno v areálu letňanského výstaviště.

Účast na konferenci je po registraci bezplatná, registraci proveďte do 24. září 2018 e-mailem na info@svazpp.cz.

Pozor! Počet míst je omezen. Podrobnější informace najdete v přiložené pozvánce.

Věříme, že Vás tato akce zaujme nejen z odborného hlediska, ale také jako možnost neformálního společenského setkání s kolegy z polygrafického oboru.

Rádi Vás na konferenci osobně přivítáme.

Zdeněk Sobota
prezident

Svaz polygrafických podnikatelů, z. s.

Hálkova 2

120 00 Praha 2