Společnost DataLine připravuje školení pro odborné učitele polygrafie

Na poslední týden prázdnin, ve dnech 29. a 30. 8. 2016, je plánováno školení pro odborné učitele ve školicím středisku společnosti DataLine v Hořovicích.

Již delší dobu zaznívá požadavek polygraficky orientovaných škol na stáže odborných učitelů ve firmách a jejich doškolování v oblasti nových, zejména digitálních tiskových technologií. Těmto požadavkům vyšla vstříc společnost DataLine a.s., která má potřebné know-how díky svému portfoliu klasického ofsetu i nových digitálních tiskových a finišovacích systémů. Navíc disponuje školicími prostorami ve svém democentru ve středočeských Hořovicích.

martin_malýObchodní ředitel společnosti DataLine a.s., pan Martin Bělík, nabídl polygrafickým školám možnost uspořádat dvoudenní školení pro jejich učitele odborných předmětů a dále navrhl technologická témata pro oba dny. Školení je plánováno v přípravném týdnu, ve dnech 29. a 30. srpna 2016 v Hořovicích, ve školicím středisku společnosti DataLine.

Školicí program je rozvržen do dvou dnů:

1. den:

• seznámení s technologiemi digitálního tisku
  • srovnání digitálního tisku s klasickými metodami
  • použití a využití digitálního tisku
  • praktická ukázka stroje
  • problematika web2print.

2. den:

• digitální dokončovací technologie – Scodix, řezací stoly, laserový výsek
  • sw používaný v polygrafii
  • workflow systémy
  • vyřazení a kontrola dat.

O možnosti přihlásit učitele na danou akci budeme na webu SPP informovat.